Eurovision �ark� Yar��mas�...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovision �ark� Yar��mas�

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

VISIONARYWINNERS

4 posters
YazarMesaj
Lady Star
Admin
Lady Star

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 11:17 am

Sitemizin adını değiştirdim arkadaşlar. Sebebi ise 'Gerçek Avrovizyon'un yeniden açılması. Bu sitenin ne amaçla açıldığını herkes biliyordur. Ancak avrovizyon yeniden açılınca ben bu siteyi sanki kimsenin haberi olmadan açmışım gibi yazılmış. Bu işten benim bir çıkarım yoktu. Ogün nete giremiyordu site kapanmıştı. bu yüzden bu site avrovizyon adıyla açıldı ve site adminleri Onur (bu siteyi açmam onun fikriydi) ve Ogün'ün haberleri vardı. Şimdi sanki ben herkesi kandırmışım sitelerini çalmışım gibi söylemeleri beni gerçekten kırdı.

Neyse artık benim için yeni bir dönemin başlayıp başlamayacağına sizler karar vericeksiniz. İnanın bu siteyi silerdim ama sadece benim değil sizlerinde onca emeği var. Gerçekten kısa sürede iyi yerlere geldi. Şimdi benimle kalmak isteyen 'VisionaryWinners'larda kalır.. İsteyende gider. İsteyen istediği sitede bulunmakta özgürdür..
https://visionarywinners.yetkin-forum.com
Lady Star
Admin
Lady Star

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: Geri: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 11:18 am

Buda avrovizyon sitesinde hakkımda yapılan yorum..

Sitemiz teknik sorunlar nedeniyle bir süredir ulaşıma kapalıydı ; sorun çözüldü ve yarışmamıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
LadyStar (Deniz) in yürüttüğü 'Yeni Avrovizyon' adıyla anılan ' http://avrovizyon.2forum.biz/forum.htm ' sitesi tarafımızca tanınamakta olup , Avrovizyon Web Sitesi ile hiçbir bağlantısı yoktur. Adı geçen sitede ASC yarışması 1.ASC'den itibaren yeniden başlatılmış ve üyelerin ülke değişimlerine izin verilmiştir ; bu uygulama Avrovizyon Web Sitesi'nin tamamen dışında gerçekleştirilmiş bir yanlışlıktır. ASC yarışması 6.ASC İzmir 'den itibaren kaldığı yerden devam ettirilecektir. Üyeler 5.ASC ve 6.ASC'de sahibi bulundukları ülkelerle yarışacaklardır. 6.ASC İzmir yarışması için ülke değişikliklerine kesinlikle izin verilmeyecektir. Açılacak olan ulusal final başlıklarında 6.ASC temsilcilerinizi açıklayınız ; daha sonra da oylamaya geçilecektir.
https://visionarywinners.yetkin-forum.com
aLegoNist

aLegoNist

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: Geri: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 9:04 pm

ben burda kalıyorum..
bu-rock

bu-rock

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: Geri: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 9:32 pm

Ben de burdayım Wink
QuentineSuomie

QuentineSuomie

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: Geri: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:54 am

Bende burdayım,Ogünün yaptığı tamamen terbiyesizlik diyorum ve herkesi burda kalmaya davet ediyorum lol!
aLegoNist

aLegoNist

VISIONARYWINNERS Empty
MesajKonu: Geri: VISIONARYWINNERS   VISIONARYWINNERS Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 7:44 pm

ogünün gerçek yüzünü herkes görüyor işte.. Deniz ben senin arkandayım her zaman Wink Wink

VISIONARYWINNERS
1 sayfadaki 1 sayfası